Városi egyéni atlétikai bajnokság 2015

Városi egyéni atlétikai bajnokság 2015

  1. szeptember 21.

IV. korcsoport

Majoros Tímea 8. oI. hely súlylökés

  • Babócsi Júlia 7.o – 4x100m váltó – IV. hely
  • Bencsics Enikő 7.o – 4x100m váltó – IV. hely
  • Tóth Eszter 7.o – 4x100m váltó – IV. hely
  • Őszy Petra 8.o  – 4x100m váltó – IV. hely

Távolugrás:

  • Horváth Levente 8.o
  • Németh Csenge 8.o
  • Tóth Eszter 7.o
  • Németh Luca 8.o
  • Bencsics Enikő 7.o

Kislabdahajítás:

  • Majoros Tímea 8.o
  • Szekér Dominik 7.o
  • Balogh Mirella 8.o

Súlylökés:

  • Majoros Tímea 8.o
  • Szekér Dominik 7.o
  • Balogh Mirella 8.o

Dr. Korcsmárné Görög Judit

  1. szeptember 22. Kedd

III. korcsoport

  • Bényei Dominik 6.o – Magasugrás I. hely 130cm; 4x100m váltó I. hely
  • Oláh Dániel 6.o – 4x100m váltó I. hely
  • Tibold Tamás 6.o – 4x100m váltó I. hely
  • Takács Dániel 5.o – 4x100m váltó I. hely
  • Gubián Ádám 6.o
  • Póczik Milán 6.o
  • Szabó Noémi 6.o –  4x100m váltó III. hely
  • Sebestyén Sára 6.o – 4x100m váltó III. hely
  • Németh Hanna 7.o –  4x100m váltó III. hely
  • Herc zku Anasztázia 5.o –  4x100m váltó III. hely
  • Németh Janka Blanka 6.o

Havasiné Varga Ildikó

  1. szeptember 23. Szerda

II. korcsoport

LÁNY

  • Varga Laura 4. o – távolugrás II. hely (342cm)
  • Novák Luca 4. o – kislabdahajítás IV. hely
  • Tájmel Anna 4. o
  • Lakics Leila 4. o
  • Martin Evelin 3. o
  • Horváth Angéla 3. o
  • Kovács Réka 4. 0

FIÚ

  • Szabó Máté 4. o
  • Kemény Márk 4. 0
  • Czenki Márk 4. 0
  • Parti Dávid 4. o
  • Tóth Zoltán 5. o

Havasiné Varga Ildikó

Dr. Korcsmárné Görög Judit

  1. szeptember 24.

I. korcsoport

LÁNY

  • Oláh Gabriella 2. o – kislabdahajítás I. hely
  • Czenki Petra 2. o – kislabdahajítás II. hely; Váltófutás I. hely 4x50m
  • Sugár Dorka 2. o – Váltófutás I. hely 4x50m
  • Tollas Dóra 2. o Váltófutás I. hely 4x50m
  • Németh Borbála 3. o – Váltófutás I. hely 4x50m

FIÚ

  • Rákóczi András 3. o – 40m futás IV. hely; Váltófutás III. hely 4x50m
  • Tóth András 2. o – Váltófutás III. hely 4x50m
  • Pintér Kornél Norbert 2. o – Váltófutás III. hely 4x50m
  • Szalai Ármin 2. o – Váltófutás III. hely 4x50m
  • Spitzer Valter 2. 0

Havasiné Varga Ildikó

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.